Aktualności

Narodowe czytanie w Gminie Jawornik Polski

07 września 2016

W dniu 06.09.2016 roku o godzinie 12:00 na placu przed Urzędem Gminy odbyła się piąta edycja akcji Narodowego Czytania. W roku Henryka Sienkiewicza wspólnie czytaliśmy piękną książkę o zwycięstwie prawdy, miłości i wiary „Quo vadis”.

czytaj dalej...

Gmina Jawornik Polski i Gmina Markowa wspólnie powalczą o pozyskanie środków z Unii Europejskiej na budowę oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej - chodzi o kwotę 16 mln 600 tys. zł.

02 września 2016

W dniu 1 września 2016r w Zespole Pałacowo – Parkowym w  Hadlach Szklarskich odbyła się sesja połączonych Rad: Gminy Markowa i Gminy Jawornik Polski, podczas której, po wielomiesięcznych uzgodnieniach, podpisano nowo wypracowane porozumienie, dotyczące współpracy przy aplikowaniu o środki z UE oraz realizacji inwestycji budowy oczyszczalni ścieków i kanalizacji sanitarnej w obu gminach.

czytaj dalej...

Trwa półkolonia

10 sierpnia 2016

Drugi tydzień Półkolonii rozpoczął się od Dnia plenerów malarskich (8.08.2016).

czytaj dalej...

Półkolonia - spływ Dunajcem

08 sierpnia 2016

Piękny, upalny piątek uczestnicy Półkolonii spędzili na wycieczce w Pieniny. Główną atrakcją wyjazdu był spływ Dunajcem.

czytaj dalej...

Dni Gminy Jawornik Polski

05 sierpnia 2016

Tegoroczne IX już "DNI GMINY JAWORNIK POLSKI" tradycyjnie rozpoczeły się w atmosferze sportowej. W Zespole Pałacowo-Parkowym w Hadlach Szklarskich odbył się turniej piłki nożnej "O PUCHAR WÓJTA", w którym brały udział cztery drużyny z naszej gminy.

czytaj dalej...

Rekordowa frekwencja na półkolonii

04 sierpnia 2016

W Zespole Szkół i Placówek w Manasterzu odbywa się od 1 sierpnia do 12 sierpnia Półkolonia, której uczestnikami są dzieci w wieku od 6 do 16 lat zamieszkałe na terenie Gminy Jawornik Polski. Dzieci dowożone są do szkoły w Manasterzu autobusem szkolnym.

Wypoczynek dzieci planowany jest w części przez Europejskie Centrum Integracji i Współpracy Samorządowej „Dom Europy" oraz Gminę Jawornik Polski. Dziećmi opiekuje się 7 wychowawców oraz kierownik (nauczyciele Zespołu Szkół i Placówek w Manasterzu i 1 pracownik GOPS).

czytaj dalej...

Informacja

02 sierpnia 2016

SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY JAWORNIK POLSKI

czytaj dalej...

< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Polityka plików Cookie

Punkt potwierdzania Profili Zaufanych
Ostrzeżenia meteorologiczne
MONITORING POWODZIOWY
.
.
Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.