Aktualności

Fundacja Wsparcia Producentów Rolnych z bezpłatnym portalem wspierającym polskie rolnictwo

03 czerwca 2020

Informujemy o serwisie Agro-Market24.pl, którym administruje Fundacja Wsparcia Producentów Rolnych. Portal został stworzony, aby pomóc producentom rolnym znalezienie odbiorców na swoje produkty. Zachęca on również osoby fizyczne do kupowania bezpośrednio od rolników. W ten sposób, wspólnie można wspierać polskie rolnictwo. Korzystanie z portalu jest bezpłatne. Więcej informacji na stronie https://agro-market24.pl/

Informacja

28 maja 2020

Dopłaty 2020: Ostateczny termin składania oświadczeń mija 8 czerwca

22 maja 2020

Rolnicy posiadający mniej niż 10 ha gruntów ornych również w tym roku mogą złożyć, zamiast e-wniosku o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW 2014-2020, oświadczenie potwierdzające brak zmian w stosunku do wniosku z roku poprzedniego. Ostatnim dniem na złożenie oświadczenia w tegorocznym naborze będzie poniedziałek, 8 czerwca. To efekt wejścia w życie znowelizowanej ustawy o COVID-19, która przywraca bieg terminów.

czytaj dalej...

ARiMR otwiera swoje placówki – pierwszy etap

14 maja 2020

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od 18 maja będzie sukcesywnie otwierała swoje placówki dla rolników. W pierwszej kolejności będą to biura powiatowe i wybrane biura
w oddziałach regionalnych. Od najbliższego poniedziałku na miejscu rolnicy będą mogli załatwić sprawy związane z rejestracją zwierząt, wnioskami inwestycyjnymi czy sprawy dotyczące działań premiowych.

czytaj dalej...

Komunikaty lekarzy Weterynarii

12 maja 2020

Komunikaty Lekarzy Weterynarii.

czytaj dalej...

229 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3-GO MAJA

04 maja 2020

Chociaż w tym roku rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja obchodzona była inaczej, data ta nadal jest bardzo ważna dla wszystkich Polaków.

Niech pamięć o naszym wielkim osiągnięciu, jakim była pierwsza w Europie i druga na świecie ustawa zasadnicza, doda nam sił w tych ciężkich czasach i da nadzieję, że bez względu na to jakie wyzwania przyniesie jeszcze przyszłość, będziemy w stanie przejść je zjednoczeni razem jako naród.

W dniu wczorajszym obchodziliśmy 229 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.

Symbolicznie, przy ziemi katyńskiej, kwiaty złożyli Wójt Gminy, Sekretarz Gminy oraz Przewodniczący Rady Gminy. Po złożeniu kwiatów odprawiona została Msza Święta za naszą Ojczyznę (z intencji Wójta i Rady Gminy), którą poprowadził ks. Stanisław Guzy.

 

czytaj dalej...

Informacja

30 kwietnia 2020

< 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Polityka plików Cookie

Punkt potwierdzania Profili Zaufanych
Ostrzeżenia meteorologiczne
MONITORING POWODZIOWY
.
.
Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.
http://med4treat.top