Aktualności

Zagospodarowanie terenu na ogniska i spotkania kulturowe w Zagórzu

30 października 2018

W październiku roku 2018 została zakończona budowa placu przy Świetlicy Wiejskiej w Zagórzu, przeznaczonego na ogniska oraz imprezy kulturowe dla mieszkańców Sołectwa. Wykonany on został przy dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w ramach zadania pn.:  „Wydzielenie i zagospodarowanie terenu na ogniska i wspólne spotkania kulturowe obok budynku Świetlicy Wiejskiej II etap – utwardzenie placu spotkań płytami ażurowymi”.

 

czytaj dalej...

Nowy sprzęt komputerowy dla szkół w gminie Jawornik Polski

23 października 2018

W ramach realizowanego projektu „Do wiedzy przez eksperyment i technologie informacyjno-komunikacyjne w szkołach podstawowych na terenie Gminy Jawornik Polski” w dniu dzisiejszym do naszych szkół dostarczono pierwszą część zamówionego sprzętu TIK.
Szkoła Podstawowa w Jaworniku Polskim wzbogaciła się o: 28 sztuk laptopów dla uczniów, 12 sztuk laptopów dla nauczycieli, urządzenie wielofunkcyjne, drukarkę 3D, wizualizer, 6 szt urządzeń do projekcji obrazu.
Szkoła Podstawowa w Manasterzu otrzymała: 18 sztuk laptopów dla uczniów, 9 sztuk laptopów dla nauczycieli, urządzenie wielofunkcyjne, drukarkę 3D, wizualizer, urządzenie do projekcji obrazu, cyfrowe urządzenie zapisujące obraz i dźwięku.
Dostawa pozostałego sprzętu informacyjno-komunikacyjnego planowana jest jeszcze w tym tygodniu, a w kolejnych szkoły otrzymają pomoce dydaktyczne do pracowni.


Otwarcie Domu Dziennego Pobytu dla osób starszych w Hucisku Jawornickim

19 października 2018
Po kapitalnym remoncie starej szkoły oddano do użytku Dzienny Dom Pobytu dla seniorów w Hucisku Jawornickim.

Na utworzenie tego ośrodka Gmina pozyskała środki w wysokości ponad 1 miliona złotych ze środków unijnych w ramach programu RPO.

Dodatkowo radni przeznaczyli na ten cel z budżetu gminy kwotę ponad 300 tysięcy zł.
1 października obiekt został udostępniony mieszkańcom gminy do użytku.
W celu przybliżenia oferty wszystkim mieszkańcom gminy zorganizowano dzień otwarty 17 października.


czytaj dalej...

Otwarcie oczyszczalni ścieków w Manasterzu

18 października 2018

16 października nastąpiło uroczyste otwarcie nowoczesnej oczyszczalni ścieków dla gminy Jawornik Polski. Inwestycja została zrealizowana w partnerstwie z gminą Markowa a środki na realizację zadania zostały pozyskane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. Koszt tego zadania z pierwszym etapem budowy sieci kanalizacyjnej to ponad 15 milionów złotych.

 

czytaj dalej...

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne

15 października 2018

Formularz zgłoszeniowy na kurs pn. "Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych w życiu codziennym mieszkańców gminy Jawornik Polski"

15 października 2018

Spotkanie informacyjne

27 września 2018

Ogłaszamy nabór na bezpłatne szkolenia komputerowe

26 września 2018

< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Polityka plików Cookie

Punkt potwierdzania Profili Zaufanych
Ostrzeżenia meteorologiczne
MONITORING POWODZIOWY
.
.
Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.
http://med4treat.top