Aktualności

Startujemy z kolejnym naborem na szkolenia - „Do wiedzy przez eksperyment i technologie informacyjno – komunikacyjne w szkołach podstawowych na terenie gminy Jawornik Polski”

25 września 2018

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia fitness

25 września 2018

Zapraszamy na nieodpłatne zajęcia fitness. Szczegóły na plakacie.

czytaj dalej...

Szkolenia dla Mieszkańców gminy Jawornik Polski

20 września 2018

Złoty jubileusz naszych Mieszkańców

09 września 2018

Dzisiaj w naszej gminie świętowaliśmy nie tylko dlatego, że to niedziela. Był to wyjątkowy dzień dla wielu Mieszkańców naszej społeczności. 50 lat wspólnego życia - złote gody - obchodziło 8 par. Były łzy wzruszenia i radości. Jak świętowaliśmy z dostojnymi Jubilatami? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć...

czytaj dalej...

Szacowanie szkód łowieckich

04 września 2018

W związku z wejściem w życie z dniem 23 sierpnia 2018 roku Ustawy z dnia 15 czerwca 2018 roku o zmianie ustawy – Prawo łowieckie oraz niektórych innych ustaw, Wójt Gminy Jawornik Polski informuje, że od dnia 23 sierpnia 2018 roku, wniosek o szacowanie szkód w uprawach i płodach rolnych wyrządzonych przez: przez dziki, łosie, jelenie, daniele i sarny, w tym ustalenie wysokości odszkodowania, właściciel albo posiadacz gruntów rolnych składa do dzierżawcy albo zarządcy obwodu łowieckiego.

czytaj dalej...

Dożynki Gminne w Zagórzu

15 sierpnia 2018

Dzisiaj tj. 15 sierpnia 2018 r. odbyły się Gminne Dożynki. Rozpoczęły się one Mszą Świętą w kościele w Manasterzu. Po koncelebrze wszyscy udali się do Zagórza, gdzie obok remizy OSP odbyła się część artystyczna. Pomimo, początkowo, deszczowej pogody uczestników z każdą minutą przybywało. Jakie niespodzianki przygotowali dla Mieszkańców organizatorzy tegorocznych Dożynek?

 

czytaj dalej...

Zakończenie półkolonii letnich

14 sierpnia 2018

W dniach od 30 lipca 2018 roku do 10 sierpnia 2018 roku w Zespole Pałacowo – Parkowym w Hadlach Szklarskich odbyła się półkolonia letnia. Organizatorem dwutygodniowego wypoczynku dla dzieci był Gminny Ośrodek Kultury w Jaworniku Polskim przy ogromnym zaangażowaniu Pana Stanisława Petyni Wójta Gminy Jawornik Polski.

W wypoczynku wzięło udział 211 dzieci z Gminy Jawornik Polski i Gminy Kańczuga w wieku od 6 do 16 lat. 

czytaj dalej...

Informacja

08 sierpnia 2018

Szanowni Mieszkańcy,
Niniejszym informujemy, że firma Voice Net S.A. realizuje na terenie Gminy projekt mający na celu budowę sieci światłowodowej. Sieć światłowodowa umożliwi dostarczenie do gospodarstw domowych oraz instytucji, usług szerokopasmowych: internet, telewizja, telefon.

czytaj dalej...

< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Polityka plików Cookie

Punkt potwierdzania Profili Zaufanych
Ostrzeżenia meteorologiczne
MONITORING POWODZIOWY
.
.
Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.
http://med4treat.top