Aktualności

Dni Gminy Jawornik Polski - pobity rekord frekwencji

30 lipca 2018

 

W dniu wczorajszym odbyły się Dni Gminy Jawornik Polski. Już o 16:00 zaczęli się zbierać pierwsi uczestnicy. Co prawda pogoda nie rozpieszczała ale dobre humory i atrakcje jakie przygotował Organizator sprawiły iż chmury się rozeszły a padający od czasu do czasu deszcz nie przeszkodził w aktywnym udziale w imprezie.

Na imprezie były atrakcje zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. Na dzieci czekały m.in. zabawy z animatorami, dmuchane zjeżdżalnie czy bungee. Zainteresowaniem cieszył się również klown na szczudłach.

Na imprezie nie zabrakło też atrakcji dla tych starszych. Zespoły śpiewacze, grill, zimne napoje -  to zaledwie część z tego co zaserwował uczestnikom Organizator.

Były śpiewy w wykonaniu lokalnych zespołów i młodzieży oraz to na co czekali wszyscy – występy Don Vasyl’a Seniora a także gwiazda wieczoru - Piękni i Młodzi.  Zespoły zgromadziły na stadionie tłumy. 

Po koncercie zespołu Piękni i Młodzi wszyscy uczestnicy skierowali wzrok w niebo. A wszystko za sprawą pokazu sztucznych ogni. Efekt był naprawdę niesamowity.

Tuż po pokazach na scenę wszedł zespół Pod Ochroną.  A na równi z nimi – na parkiecie – pojawiły się pierwsze tańczące pary. Z każdą minutą na podłodze tańczyło coraz więcej osób.

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu całej imprezy, zaproszonym zespołom i młodzieży za występy ale przede wszystkim Mieszkańcom i przybyłym Gościom za tak liczną frekwencję i aktywność. 

Więcej zdjęć na naszym profilu FB => TUTAJ.

Zapraszamy również na stronę GOK-u - ZDJĘCIA

 

« Powrót do wszystkich aktualności

Zdjęcia:

Kliknij na miniaturkę aby powiększyć

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Polityka plików Cookie

Punkt potwierdzania Profili Zaufanych
Ostrzeżenia meteorologiczne
MONITORING POWODZIOWY
.
.
Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.
http://med4treat.top