Aktualności

Dzień Dziecka 2018

01 czerwca 2018

Jest taki dzień w roku na który czeka z utęsknieniem każde dziecko. To 1 czerwca - Międzynarodowy Dzień Dziecka. Obchodzony jest on w każdym kraju i kulturze.

Również w naszej gminnej społeczności odbyło się dzisiaj, tj. 30 maja, spotkanie z maluchami z gminy Jawornik Polski.  Zorganizowane zostało ono w Hadlach Szklarskich w Zespole Pałacowo - Parkowym.

Na najmłodszych mieszkańców czekało wiele atrakcji a organizatorzy zadbali by spędzony przez milusińskich czas był aktywny i pełen radości.


Zespół Pałacowo – Parkowy w Hadlach Szklarskich to, niepodważalnie, urokliwe miejsce w którym można spędzić niezapomniany czas. To zakątek do którego warto się udać aby odpocząć, spotkać znajomych albo – tak jak to miało miejsce w środę oddać się zabawom.

Tego dnia plac wokół Pałacu zamienił się plac zabaw dla dzieci. Ale nie tylko plac zabaw i nie tylko dla dzieci. 

Były trampoliny i zjeżdżalnie, byli animatorzy, którzy zapewniali dzieciom dobrą zabawę czy też zamykanie w mega bańce mydlanej. Dzieci podziwiały również występy braci Kłeczek a najodważniejsi mieli możliwość sprawdzenia swoich możliwości w ramach warsztatów prowadzonych przez wspomniane rodzeństwo. Strażacy z OSP z Jawornika Polskiego przygotowali dla dzieci pokaz rozcinania samochodu, który uległ wypadkowi a także opowiedzieli jak wygląda ich praca i z jakiego sprzętu korzystają.

Fani militariów przez chwilę mogli być w swoim żywiole. Specjalnie, z okazji Dnia Dziecka, przyjechali Żołnierze 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej stacjonującej w Jarosławiu. Najmłodsi mieszkańcy gminy mogli posłuchać opowieści o tym jak pracują żołnierze, mieli również możliwość usiąść w samochodzie którym przyjechali wojskowi a także mogli przetestować samodzielnie ekwipunek z jakim wyruszają wojskowi na akcję – oczywiście ciężar plecaka był znacznie mniejszy od tego który towarzyszy im na akcjach.

Impreza rozpoczęła się o godz.11:00. Organizatorzy nie zapomnieli również o tym aby dzieci miały co pić i jeść. Były hot-dogi i napoje a także lody.

Organizatorem Dnia Dziecka był Wójt Gminy. O to aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik zadbali pracownicy GOK-u z panią Marysią Pieniądz na czele a także pozostali członkowie obsługi.

Więcej zdjęć na stronie GOK

 

« Powrót do wszystkich aktualności

Zdjęcia:

Kliknij na miniaturkę aby powiększyć

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Polityka plików Cookie

Punkt potwierdzania Profili Zaufanych
Ostrzeżenia meteorologiczne
MONITORING POWODZIOWY
.
.
Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.