Aktualności

Gminne Zawody Strażackie

17 czerwca 2018

W niedzielę, 17 czerwca, na stadionie w Jaworniku Polskim odbyły się, kolejne już, zawody strażackie. Wzięło w nich udział 7 jednostek. Uczestnicy stawili czoła kilku dyspcyplinom sportowym w których pokazali jak radzą sobie z czasem no i - przede wszystkim - udowodnili, że ich kondycja, szybkie myślenie i działania nadal będzie chroniło nas, mieszkańców, przed niebezpieczeństwem. 

Ochotnicza Straż Pożarna budzi przede wszystkim sympatię i wdzięczność. Niezależnie od pory dnia są pierwsi do pomocy przy pożarach, powodziach czy wypadkach. Nie patrzą na to, że to niedziela czy inne święto. Kiedy usłyszą, że komuś z nas dzieje się krzywda - biegną z pomocą. I to dosłownie biegną. Dzisiaj po raz kolejny udowodnili, że można na nich polegać.

7 zastępów OSP, Drużyna Dziewczyn OSP Widaczów oraz Młodzieżówka Widaczów wzięli udział w sztafecie i ćwiczeniach bojowych. Dla najlepszych czekały puchary z przyznanymi miejscami wg zdobytych punktów.

Wót Gminy Pan Stanisław Petynia, na zakończenie dyscyplin, wręczył każdej drużynie dyplom oraz puchar. Za zajęcie miejsc:

1 - Widaczów

2 - Zagórze

3 - Hadle Kańczuckie

4 - Jawornik Polski

5 - Manasterz

6 - Hadle Szklarskie

7 - Hucisko Jawornickie

Każda z drużyn spisała się na medal. Niezależnie od tego czy zajęli pierwsze czy ostatnie miejsce. Zawody były zabawą a prawdziwą wygraną jest każda akcja w której biorą udział i niosą pomoc mieszkańcom. I za to Panowie Strażacy należą się Wam ogromne brawa.

Udział w imprezie jest jednoznaczne ze zgodą na wykorzystywanie wizerunku.

Więcej zdjęć na stronie GOK.

 

« Powrót do wszystkich aktualności

Zdjęcia:

Kliknij na miniaturkę aby powiększyć

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Polityka plików Cookie

Punkt potwierdzania Profili Zaufanych
Ostrzeżenia meteorologiczne
MONITORING POWODZIOWY
.
.
Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.