Aktualności

Nowy konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich

27 października 2020

 

Agencja Eventowa Eventline  we współpracy z Urzędem Statystycznym w Rzeszowie zachęca Koła Gospodyń Wiejskich z województwa podkarpackiego do wzięcia udziału w konkursie „W Koło PSR 2020".


Celem Konkursu jest aktywizacja i wsparcie  rolników do samo spisywania się podczas trwającego Powszechnego Spisu Rolnego.  Konkurs rozpoczyna się 1 listopada i potrwa do zakończenia Spisu czyli do 30 listopada 2020

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest Agencja Event Line. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest zarejestrowanie Koła poprzez wypełnienie Formularza zgłoszeniowego, zapoznanie się z regulaminem i przesłanie wypełnionego na podane adresy mailowe agnieszka.lipinska@eventline.pl, piotr.pasko@eventline.pl lub zdjęcia z telefonu wypełnionego formularza na podane numery telefonu 608 007907, 792 386 736.

 

Konkurs polega na zebraniu jak największej ilości numerów gospodarstw rolnych, które podczas trwania konkursu samo spisały się przez internet.

 

Ponadto aby konkurs miał szanse wystartować potrzebujemy zebrać 100 formularzy zgłoszeniowych.

 

Zgłoszenia można nadsyłać w terminie do 31 października 2020 r do godz.23:59. Po tym terminie zgłoszenia nie będą respektowane.


Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w załączniku

 

« Powrót do wszystkich aktualności

Dostępne pliki:

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Polityka plików Cookie

Punkt potwierdzania Profili Zaufanych
Ostrzeżenia meteorologiczne
MONITORING POWODZIOWY
.
.
Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.
http://med4treat.top