Aktualności

Spotkanie Noworoczne - Hadle Szklarskie

27 stycznia 2019

 Życzenia okazji Dnia Babci i Dziadka dla Mieszkańców Hadel Szklarskich i Kańczuckich złożone przez Wójta Gminy Jawornik Polski, część artystyczna w wykonaniu najmłodszych Mieszkańców naszej gminy, występ zespołu Hadlanie a na koniec wspólna zabawa z grupą Klika z Jawornika.

Tak, po krótce, można opisać wczorajszy dzień - w Hadlach Szklarskich odbyło się Spotkanie Noworoczne dla Mieszkańców obu miejscowości - Hadle Szklarskie i Kańczuckie.

Dodatkowo, w trakcie spotkania, wręczone zostały podziękowania dla Stowarzyszenia Kobiet Na Rzecz Rozwoju Gminy Jawornik Polski, zespołu Hadlanie oraz kabaretu z Huciska Jawornickiego - Nie Ma Mocnych.

Przypomnijmy - Hadle Szklarskie zostały zgłoszone do konkursu pn. "Najpiękniejsza Wieś Podkarpacka 2018". Do konkursu została wysłana prezenctacja ukazująca Hadle Szklarskie oczami fotografa i zarazem mieszkańca gminy. Trafiliśmy do pierwszej dziesiątki  - III miejsce pod względem punktacji w I etapie. II etap to ocena jury, które odwiedziło wieś w połowie pażdziernika. A początkiem grudnia okazało się, że zajęliśmy IV miejsce pokonując tym samym inne, znane, miejscowości.

https://tiny.pl/txsq5 <= rozdanie nagród

Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla zespołu Hadlanie, kabaratu Nie Ma Mocnych oraz Stowarzyszenia Kobiet Na Rzecz Rozwoju Gminy Jawornik Polski - to nasz wspólny sukces.

https://tiny.pl/txsqj <= wizyta JURY

Wczorajsza uroczystość została zorganizowa przez Dyrektora GOK-u w Jaworniku Polskim - p. Marię Pieniądz oraz p. Annę Pieniążek. Patronat nad całością objął Wójt Gminy Jawornik Polski.

Więcej zdjęć na stronie GOK-u.

« Powrót do wszystkich aktualności

Zdjęcia:

Kliknij na miniaturkę aby powiększyć

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Polityka plików Cookie

Punkt potwierdzania Profili Zaufanych
Ostrzeżenia meteorologiczne
MONITORING POWODZIOWY
.
.
Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.