Aktualności

XVIII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo

17 marca 2021

 

Placówka Terenowa KRUS w Przeworsku informuje, że rozpoczęła się XVIII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo w kategorii gospodarstw indywidualnych. Konkurs jest jednym z licznych działań prewencyjnych prowadzonych przez Kasę na rzecz zmniejszenia liczby wypadków przy pracy i chorób zawodowych rolników. 

Od 2003 r. Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracyi Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Współorganizatorem jest również Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i organizacje działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenach wiejskich. Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Zgłoszenia należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą lub pocztą elektroniczną, w sposób określony § 3, pkt 4 Regulaminu Konkursu – do Placówki Terenowej w Przeworsku, ul Krasickiego 1, 37-200 Przeworsk, e-mail: przewrok@krus.gov.pl w terminie do 23.04.2021 r.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej: www.krus.gov.pl oraz pod nr tel.: 16 648 81 32 lub 16 649 94 21.


 Załącznik 1.: REGULAMIN KONKURSU 

 

« Powrót do wszystkich aktualności

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Polityka plików Cookie

width=
Punkt potwierdzania Profili Zaufanych
Ostrzeżenia meteorologiczne
MONITORING POWODZIOWY
.
.
Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.
http://med4treat.top