Aktualności

Zaproszenie

16 maja 2017

    Fundacja „Tradycyjna Zagroda” z siedzibą w Manasterzu zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 11 do 26 lat do uczestnictwa w projekcie „Międzypokoleniowa współpraca na rzecz utworzenia ekoedukacyjnej ścieżki z elementami gry terenowej (questingu) w gminie Jawornik Polski”.
 
    Poszukiwani są młodzi ludzie, którzy posiadają zamiłowanie do przyrody, lubią nawiązywać kontakty i chcą aktywnie działań na rzecz dobra wspólnego. Mile widziani pasjonaci ekologii, a zwłaszcza tradycyjnych sadów i dawnych odmian drzew owocowych.

    Przed uczestnikami projektu wiele wyzwań i dobrej zabawy podczas spotkań, warsztatów z ekspertami, wycieczki studyjnej i konkursów z nagrodami… A przede wszystkim udział w projekcie, to szansa nabycia nowych umiejętności, takich jak: identyfikowanie dawnych odmian drzew owocowych, tworzenie ścieżki ekoedukacyjnej oraz gry terenowej (qeustingu).

    Więcej informacji o naborze można znaleźć w załączonym Ogłoszeniu (plik pdf) oraz w Regulaminie projektu. Wszystkie pliki dostępne są na stronie: www.TradycyjnaZagroda.pl
 
    Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularz (również do pobrania z w/w strony internetowej), który należy przesłać (dopuszczalna jest forma mailowa) najpóźniej do 17 maja 2017 r.

 

Ogłoszenie o projekcie

« Powrót do wszystkich aktualności

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Polityka plików Cookie

Punkt potwierdzania Profili Zaufanych
Ostrzeżenia meteorologiczne
MONITORING POWODZIOWY
.
.
Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.