Aktualności

Strategia Rozwoju Gminy Jawornik Polski na lata 2022-2031 – konsultacje społeczne

05 sierpnia 2021

 

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Jawornik Polski!

Przystąpiliśmy do przygotowywania Strategii Rozwoju Gminy Jawornik Polski na lata 2022-2031. Jest to bardzo ważny dokument, w którym zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej gminy w perspektywie najbliższych 10 lat. Od tego zależeć będą szanse na pozyskanie dotacji, na rozwój gminy i poprawę standardu życia miekszańców.

W procesie programowania i opracowania Strategii Rozwoju Gminy Jawornik Polski na lata 2022-2031 bardzo istotną rolę odegrają konsultacje społeczne, mające na celu zbudowanie sprawnego modelu organizacyjnego dla realizacji założonych celów na obszarze Gminy Jawornik Polski. Wiedza o tym, co myślą Państwo na temat naszej gminy, priorytetów działania i oczekiwań na przyszłość, a także lokalnych problemów, będzie cenną wskazówką przy tworzeniu nowej Strategii.

W związku z tym prosimy o aktywne włączenie się w prace nad dokumentem poprzez udział w badaniu ankietowym. Badanie będzie prowadzone do 31 sierpnia 2021 roku.

 

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie

28 lipca 2021

 

SPOTKANIA INFORMACYJNE

„PODKARPACKIE INICJATYWY LOKALNE 2021- 2023"

 

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej", Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Trygon - Rozwój i Innowacja" oraz Fundacja Przestrzeń Lokalna  informuje o otwarciu naboru wniosków w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023". Celem projektu jest: zwiększenie ilości inicjatyw oddolnych; zrost liczby obywateli angażujących się w działania organizacji pozarządowych i inicjatywy lokalne; wzrost partycypacji obywateli w sprawach publicznych; wzmocnienie potencjału trzeciego sektora.

 

W 2021 r. przewidziane zostały cztery ścieżki realizacji inicjatyw:

Szczegółowe informacje związane z dotacjami zostaną przekazane w czasie spotkań informacyjnych oraz zawarte są w Regulaminie Konkursu zamieszczonym na portalu: www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl .

 

 

czytaj dalej...

Bezpłatne Szkolenia BHP

27 lipca 2021

BEZPAW Sp. z o.o. w Jarosławiu

wspólnie
Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Oddział Rzeszów

w ramach prewencji wypadkowej ZUS zaprasza

czytaj dalej...

Festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień

23 lipca 2021

Wnioski 300+

16 lipca 2021

Informacja o sesji Rady Gminy Jawornik Polski

12 lipca 2021

Informujemy, że w dniu 14 lipca 2021 r. o godz. 17:00 w budynku Urzędu Gminy - Sala Narad odbędzie się sesja absolutoryjna  Rady Gminy Jawornik Polski.

czytaj dalej...

Narodowy Spis Powszechny 2021 - konkurs

09 lipca 2021

 

Już w najbliższy poniedziałek, tj. 12 lipca br. w dzienniku regionalnym Super Nowości startuje konkurs: Spisz się przez Internet!

Wszyscy mieszkańcy Podkarpacia, którzy spiszą się przez Internet, począwszy od dzisiaj tj. 9 lipca, mogą wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Więcej szczegółów oraz regulamin na stronie: https://rzeszow.stat.gov.pl/nsp-2021/konkursy/spisz-sie-przez-internet/#

czytaj dalej...

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Polityka plików Cookie

width=
Punkt potwierdzania Profili Zaufanych
Ostrzeżenia meteorologiczne
MONITORING POWODZIOWY
.
.
Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.
http://med4treat.top