Aktualności

Wypoczynek wakacyjny dzieci w Gdańsku 2021

09 lipca 2021

Blisko stu uczniów szkół  podstawowych z terenu Gminy Jawornik Polski będzie uczestnikami kolonii w Gdańsku. Dzięki współpracy Gminy Jawornik Polski oraz Miasta Gdańska dzieci będą mogły korzystać z atrakcji i uroków nadmorskich miejscowości. Jest to kolejna forma wypoczynku przygotowana przez Gminę Jawornik Polski. 

 

czytaj dalej...

Profilaktyka 40 PLUS

08 lipca 2021

W związku z wejściem w życie, w dniu dzsiejszym programu pilotażowego ,,Profilaktyka 40 PLUS", Podkarpacki Oddział Wojewódzki NFZ informuje

czytaj dalej...

Pomoc w składaniu wniosków 300+

08 lipca 2021

Loteria Narodowego Spisu Powszechnego

07 lipca 2021

 

Pozostało już tylko dwa ostatnie losowania loterii Narodowego Spisu Powszechnego. W najbliższy piątek tj. 9 lipca br. można wygrać jedną z kart przedpłaconych o wartości 1000 zł i 500 zł, a 14 lipca br. odbędzie się losowanie finałowe, w którym będzie można wygrać samochód osobowy Toyota Yaris.

Dołącz do zwycięzców. Nadal masz szansę na wygraną! Tylko pamiętaj 7 lipca 2021 r. kończy się okres przyjmowania zgłoszeń do loterii! Więc nie zwlekaj i zgłoś się jak najszybciej.

Aby wziąć udział losowaniu wystarczy spisać się przez Internet, pobrać unikatowy kod, uprawniający do wzięcia udziału w loterii i zarejestrować go na stronie: https://loteria.spis.gov.pl/#formularz.

Szczegóły i regulamin loterii Narodowego Spisu Powszechnego znajdziesz na: https://loteria.spis.gov.pl/.

czytaj dalej...

Dobry start

06 lipca 2021

Nieodpłatna pomoc prawna

02 lipca 2021

W nawiazaniu do pism Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Wojewody Podkarpackiego dotyczących propozycji organizacji działań związanych ze świadczeniem nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej informujemy o godzinach otwarcia nieodpłatnego punktu pomocy prawnej wg. poniższego harmonogramu. 

 

LGD Zaprasza na cykl warsztatów

01 lipca 2021

Informacja o sesji Rady Gminy Jawornik Polski

29 czerwca 2021

Informujemy, że w dniu 30 czerwca 2021 r. o godz. 17:00 w budynku Urzędu Gminy - Sala Narad odbędzie się sesja zwyczajna Rady Gminy Jawornik Polski.

Transmisja na żywo oraz nagrania poprzednich sesji znajdują się pod tym linkiem kanału YouTube

czytaj dalej...

< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Polityka plików Cookie

width=
Punkt potwierdzania Profili Zaufanych
Ostrzeżenia meteorologiczne
MONITORING POWODZIOWY
.
.
Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.
http://med4treat.top